Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Head_Strug

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 410
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 01.12.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
54 postime nė kėtė temė
( 18% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 18:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili dellafiore3@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 16 Mars 1987
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
User's relationship informations
Forumi
  UNS: Todorov gėnjen dhe favorizon FON-in 
 2010/6/22 13:52:11
  UNS: Todorov gėnjen dhe favorizon FON-in 
 2010/6/22 10:02:18
  Zamir Dika do tė bėj revizion nė UEJL 
 2010/6/11 11:42:54
  Sulmi i Italise me e dobet e historine e saj 
 2010/6/2 14:09:33
  Tifozat e Italisė nė Botėror 
 2010/5/27 15:52:26
Foto Galeria
  Head_Strug 
 2007/12/18 3:48:23
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio