Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


personi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 284
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 03.12.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
96 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 12.07.2020, 03:26
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Shikojeni kete video 
 2009/9/8 2:45:37
  Shqipetaret e Zvicres 
 2009/9/6 10:15:30
  Per ata qe jane pro abortit ... (VIDEO) 
 2009/4/30 7:32:02
  Lajmerimet per ēeshtje Kombetare dhe ato Fetare! 
 2009/2/20 6:13:40
  Shqipetaret e Zvicres 
 2009/2/17 9:24:16
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio