Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
njeri

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3639
( 0.56% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.8
Bashkangjitur 10.12.2007
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
872 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 18:29
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.youtube.com/user/tetovaa2323232323
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja TETOVE
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
User's relationship informations
Forumi
  Ali Ahmeti, po qeshet ėmbėl!? 
 2011/12/13 18:03:45
  Ali Ahmeti, po qeshet ėmbėl!? 
 2011/12/13 17:59:46
  Ali Ahmeti, po qeshet ėmbėl!? 
 2011/12/13 17:51:51
  Ali Ahmeti, po qeshet ėmbėl!? 
 2011/12/13 17:21:55
  Takohet Menduh Thaēi dhe Rufi Osmani! 
 2011/12/13 17:14:08
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio