Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
luan2u

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 328
( 0.05% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 26.05.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
73 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.04.2020, 11:38
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja BETWEN PARADISE AND HELL
Hobby Jeto dhe leri tjerit te jetojne
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Idelogjia E Pamėshirshme Nė Ekonomi: 
 2008/1/29 10:59:40
  Planet E Crvenkovskit 
 2007/10/30 10:21:28
  Kush Tradheton Me Shume? 
 2007/10/29 14:26:21
  Directx 10 Pėr Xp ! 
 2007/10/24 18:19:40
  Sa Kushton Viti Ne Fakulltetet Tona? 
 2007/10/24 17:04:59
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio