Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
alvin

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 22234
( 3.39% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 4.9
Bashkangjitur 08.01.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
4748 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 14:06
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 7 Dhjetorė 1973
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
User's relationship informations
Forumi
  Njerzit e Humburr 
 2016/10/2 12:15:47
  There and back Again.. 
 2016/2/1 7:14:16
  A jeni gjallė o milet 
 2016/2/1 7:13:17
  There and back Again.. 
 2014/9/2 5:52:04
  EDI RAMA KERKON JETE MODERATOR NE FORUM 
 2013/10/24 5:49:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio