Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
erda

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 227
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 30.01.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
56 postime nė kėtė temė
( 32% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 16.10.2019, 22:54
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby shah,volejboll,bowling,guzhina dhe letersi.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi ""Shqiponjat fluturojne vetem ndersa laraskat fluturojne tufe"""
User's relationship informations
Forumi
  MARTESAT ME PARTNER/E TE KOMBESIVE TJERA! 
 2009/1/16 5:15:00
  A Duhet te kesh liri edhe kur Martohesh 
 2009/1/16 5:00:46
  MARTESAT ME PARTNER/E TE KOMBESIVE TJERA! 
 2009/1/16 4:43:25
  A quhet tradheti kjo? 
 2009/1/16 4:21:12
  Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... 
 2009/1/16 4:13:19
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio