Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


juristi19

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 947
( 0.14% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 08.02.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
209 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 03.06.2020, 17:22
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Sali Berisha viziton Maqedoninė 
 2011/11/10 7:27:37
  Agron Buxhaku dhe Meri Nikollovska... 
 2011/11/2 17:07:35
  Azis Pollozhani KODOSH, Jo rektor! 
 2011/11/2 17:03:04
  Ahmeti:Pėr integrim,kundėr mjekrave e fustanellave 
 2011/11/2 16:59:59
  Agron Buxhaku dhe Meri Nikollovska... 
 2011/11/2 11:43:58
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio