Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
amiri

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3818
( 0.58% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.9
Bashkangjitur 18.02.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
1192 postime nė kėtė temė
( 35% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 22.02.2020, 03:08
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
User's relationship informations
Forumi
  Poezi dhe prozė nga autorė tė ndryshėm 
 2011/3/24 14:59:30
  Urime Ditelindjen --- OXO ---- 
 2011/3/21 14:44:32
  U bė milioner pasi e la e dashura 
 2011/3/21 14:40:09
  Muzika klasike 
 2011/3/21 14:35:28
  Frankfurt, kosovari vret dy ushtarė amerikanė 
 2011/3/2 16:22:36
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio