Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Armani

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2654
( 0.41% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 18.03.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
636 postime nė kėtė temė
( 31% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 19:45
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://ForumiRinor.net
Datėlindja 30 Qershorė 1986
Vendndodhja München - Gjermani
Hobby NAN kallzom dicka drejt, se po du met pyt, ton djemt i ki nisoj po te un pse i mban syt? e nėse ki vrejt qė jam NJERI ME VUL, at'her mbaje lotin se dojn thikėn me ma ngul.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit ALL EYEZ ON ME
Simboli
Nėnshkrimi « ★ Emporio Armani ☆ »
User's relationship informations
Forumi
  Menduh Thaci dhe Sulejman Rexhepi 
 2010/2/22 8:18:43
  Maqedonia Shqiptare, Pėrgjigje ndaj Enciklopedisė 
 2009/12/28 19:07:18
  Diciplina nė komunikacion! 
 2009/12/28 19:03:30
  Maqedonia Shqiptare, Pėrgjigje ndaj Enciklopedisė 
 2009/12/28 18:59:52
  Maqedonia Shqiptare, Pėrgjigje ndaj Enciklopedisė 
 2009/12/28 18:54:01
Foto Galeria
  PRADA_ 
 2008/8/23 21:36:08
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio