Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
nightelf

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 6162
( 0.94% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.4
Bashkangjitur 24.03.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
1735 postime nė kėtė temė
( 32% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 15:05
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 11 Qershorė 1987
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi «Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
User's relationship informations
Forumi
  Bashkjetesa vs Martesa! 
 2013/2/1 15:43:11
  Ja se cfare thote Volteri.. 
 2013/1/27 13:30:10
  50 mije gabime ne BIBEL,disa prej tyre! 
 2013/1/27 11:58:49
  50 mije gabime ne BIBEL,disa prej tyre! 
 2013/1/27 11:54:47
  Evolucioni, Ateizmi dhe Islami 
 2013/1/27 10:44:07
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio