Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


coool

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 743
( 0.11% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 25.03.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
187 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.05.2020, 07:07
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi eshte koha per ndryshim
User's relationship informations
Forumi
  Pershendetje!1 
 2009/5/13 5:12:52
  Pse Mori Pjes TOPI-Dhe Pse Nuk e Takoj Gruevski 
 2009/5/13 5:01:01
  Burgim tė pėrjetshėm pėr shqiptarėt e Fort Dix-it 
 2009/4/30 5:41:31
  Cila kenge ju ben te qeshni? 
 2009/4/30 5:27:54
  Maqedoni: Babai perdhunoi 2 vjet rradhazi vazjen! 
 2009/4/18 4:56:21
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio