Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Painkiller

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3030
( 0.46% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.7
Bashkangjitur 19.04.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
967 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.01.2020, 23:41
Komunikimi
E-maili Kliko kėtu
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
User's relationship informations
Forumi
  Dallimet 
 2012/10/27 15:07:56
  Shumė zhurmė, pėr asgjė! 
 2012/5/25 14:23:20
  Shqiptarėt dhe vetėm shqiptarėt 
 2012/3/24 16:14:41
  Politika po ēmendet 
 2012/2/29 13:38:28
  Politika po ēmendet 
 2012/2/29 8:25:17
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio