Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


sh.i

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 984
( 0.15% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 01.05.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
453 postime nė kėtė temė
( 54% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.08.2020, 04:52
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 17 Tetorė 1990
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Autoritet po-dhe jo majoritet.
User's relationship informations
Forumi
  Ndihme: Provimi pranues ne mjeksi 
 2011/7/23 8:44:28
  U ktheva perseri :p 
 2011/7/22 20:02:07
  U ktheva perseri :p 
 2011/7/22 19:23:52
  Cili anetar ju mungon ? 
 2011/7/22 18:04:21
  MENDJEMADHESIA 
 2011/7/13 13:07:06
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio