Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
thales

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 564
( 0.09% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 29.06.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
107 postime nė kėtė temė
( 25% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 00:55
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
User's relationship informations
Forumi
  Shtėpia e Bardhė ėshtė pėrplot fantazma 
 2009/11/9 17:38:21
  Se pari feja a po kombi ? 
 2009/11/9 17:33:45
  Lorik Cana i adhuruar nga femrat 
 2009/11/9 17:30:20
  Masteromania dhe doktoromania 
 2009/11/9 17:21:45
  Poezi Personale 
 2009/11/9 17:17:43
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio