Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
x-man

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 833
( 0.13% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 06.07.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
185 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 25.01.2020, 18:57
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Ja preva kokėn se nuk abortonte! 
 2012/10/17 15:57:39
  BOKS 
 2012/2/18 13:15:55
  Vehabizmi dhe shqiptarėt 
 2011/12/30 17:37:50
  Bėn seks me 37 800 vajza tė virgjėra 
 2011/12/6 10:16:56
  URIME DITLINDJEN DASAAA 
 2011/12/5 5:40:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio