Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
T3t0var1

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 824
( 0.13% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 11.07.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
152 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 24.01.2020, 19:18
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 2 Prill 1985
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi

..Dy gjėrave duhet t'ua dini vlerėn, para se t'ju ikin nga duart:
Njėra ėshtė shėndeti dhe tjetra ėshtė rinia..
User's relationship informations
Forumi
  Vojvodėt brohoritėn “vdekje pėr shqiptarėt” 
 2010/5/27 17:44:48
  Ndihm per nje cmim bilete... 
 2009/12/26 6:34:34
  Njė e pesta e divorceve e lidhur me facebook 
 2009/12/26 6:30:52
  Shitet suveniri qė u qėllua Berlsuconi! 
 2009/12/17 9:52:28
  Andy operon kemben! 
 2009/5/2 19:46:20
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio