Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


katilka

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 234
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 19.07.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
79 postime nė kėtė temė
( 39% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 21:20
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 31 Mars 1992
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi ich bin nicht hier.......:P:P:P
User's relationship informations
Forumi
  Tetova me pamje moderne urbane‏ 
 2012/9/15 12:32:37
  BDI dhe PDSH pėrplasje pėr vrasjet 
 2012/9/15 12:31:11
  Sondazhi i BE: Shqiptarėt janė populli mė inteligj 
 2012/5/4 13:35:32
  Arrestime tė shqiptarėve nė Bujanoc 
 2012/5/4 13:26:15
  Tetovarėt konsumojnė ujė tė pastėr 
 2012/4/21 14:14:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio