Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


buli-l

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 06.08.2008
Mė aktiv nė Sporti dhe sportdashėsit
1 postime nė kėtė temė
( 33% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 13:29
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri kiss_zemra@live.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili kiss_zemra@live.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://burhan-m16.piczo.com
Datėlindja 5 Maj 1996
Vendndodhja kosov
Hobby fotboll and basketball
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Aprovohet ligji per martesa te homseksualeve! 
 2008/8/16 5:11:38
  dashuri ne internet ? 
 2008/8/16 5:06:13
  Manchesteri me i miri si pas IFFHS listes 
 2008/8/13 4:16:00
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio