Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


kush4

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 7
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 20.08.2008
Mė aktiv nė Sporti dhe sportdashėsit
4 postime nė kėtė temė
( 100% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 23.01.2020, 03:41
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 17 Qershorė 1992
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Lojtari me i mire ne angli? 
 2008/8/21 6:44:03
  Deco lojtari mė i mirė nė debutimin e tij nė Ligėn 
 2008/8/20 8:31:56
  Lojtari me i mire ne angli? 
 2008/8/20 8:26:09
  Champions League 08/09 
 2008/8/20 8:24:48
Foto Galeria
  kushaa 
 2008/8/23 21:32:45
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio