Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
US-Marines

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1032
( 0.16% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 12.09.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
429 postime nė kėtė temė
( 52% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 19.01.2020, 20:12
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
User's relationship informations
Forumi
  Amerika dhe luftėrat e saj ! 
 2012/7/4 18:59:58
  Ja arsyet e protestės 
 2012/5/11 10:33:19
  Ja arsyet e protestės 
 2012/5/11 10:26:52
  Ja arsyet e protestės 
 2012/5/11 10:23:58
  Menduh Thaci dhe Protesta e 11 Majit 
 2012/5/11 10:17:07
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio