Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
labi4

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 9
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 17.09.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
3 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 05.07.2020, 00:18
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 1 Maj 1987
Vendndodhja struge
Hobby sporti
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi [COLOR=red][I][FONT=Times][SIZE=1]erdha me ne fund
User's relationship informations
Forumi
  Do ndryshonit dicka ne jeten tuaj 
 2008/10/1 15:48:08
  MILAN apo Inter 
 2008/9/28 18:54:36
  Miku dhe armiku me i madh i njeriut. 
 2008/9/25 19:09:40
  Miku dhe armiku me i madh i njeriut. 
 2008/9/25 18:47:42
  A pranon Evropa Muslimane ne gjirin e vet? 
 2008/9/25 17:59:00
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio