Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
alboholic

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2435
( 0.37% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 20.09.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
734 postime nė kėtė temė
( 36% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 23:11
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili alboholic_vs_medic@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 10 Dhjetorė 2009
Vendndodhja near paradise
Hobby 41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
O Zot Bekoje Shqiperine Dhe Pjeset E Ndara Te Saj !
Beko Te Gjithe Shqipetaret Pa Dallim Feje Apo Krahine.
Kudo Qe Ndodhen Brenda Dhe Jashte Trojeve.
Qe Te Mbizoteroje Paqja Dhe Harmonia Mes Tyre.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
User's relationship informations
Forumi
  student 
 2014/11/13 15:05:13
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/11/13 15:01:58
  Poezi Nga Xheladin Hamza 
 2014/1/10 7:15:29
  Shqiptarja rreh egėrsisht greken 
 2012/12/8 13:51:40
  Si ti shmangesh tatim per produkte prej inteneti 
 2012/12/7 16:47:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio