Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Cocos

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 650
( 0.10% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 24.09.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
111 postime nė kėtė temė
( 19% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 28.05.2020, 00:54
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Get rich or die trying !
User's relationship informations
Forumi
  Mbaroi heshtja shekullore!!!!!! 
 2011/8/12 17:53:19
  Thuaj nje fjale dhe pergjigju me foto? 
 2011/7/30 10:41:48
  Kuptimi i termit BALLKAN 
 2011/7/9 10:09:31
  RRITET NUMRI I TURISTĖVE NĖ SHQIPĖRI 
 2011/7/9 8:02:49
  Zekirja Bajrami 
 2011/7/6 16:18:42
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio