Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


hubejb1

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2205
( 0.34% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.5
Bashkangjitur 02.10.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
490 postime nė kėtė temė
( 24% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 14:23
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
User's relationship informations
Forumi
  50 mije gabime ne BIBEL,disa prej tyre! 
 2013/1/13 13:29:22
  Evolucioni, Ateizmi dhe Islami 
 2013/1/12 12:44:49
  50 mije gabime ne BIBEL,disa prej tyre! 
 2013/1/12 12:42:32
  Evolucioni, Ateizmi dhe Islami 
 2013/1/12 12:36:05
  50 mije gabime ne BIBEL,disa prej tyre! 
 2013/1/12 12:32:32
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio