Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
EDI.RAMA

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 8117
( 1.24% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 2.5
Bashkangjitur 06.11.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
1582 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 24.11.2017, 13:02
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri 11 18 1983
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili kosova_e_lire@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.studentet.info
Datėlindja 18 Nėntorė 1983
Vendndodhja TETOVA
Hobby MA SHUM LUAJ FUTBALL
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
User's relationship informations
Forumi
  Ku ehste bre edi.rama dhe babareks jon hup krejt.. 
 2012/10/12 9:40:54
  stafff a ka mundesi ta ndalni babareks e tepron 
 2012/10/12 8:52:20
  stafff a ka mundesi ta ndalni babareks e tepron 
 2012/10/12 7:22:25
  Pastrohet tėrėsisht deponia e egėr 
 2012/8/28 11:30:24
  Zgjohu pėrshėndet Menduh Thaēin 
 2012/8/24 6:41:14
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio