Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


8:2

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 33
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 10.11.2008
Mė aktiv nė Forumi Islam
3 postime nė kėtė temė
( 14% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 20:34
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Antologjia e fjaleve te mencura. 
 2008/11/11 6:37:53
  E mundshmja dhe e dėshiruara 
 2008/11/11 6:36:30
  Urdheri sekret i Bush dhe Ramsfeld 
 2008/11/11 6:33:50
  General Motors shkurton 5500 vende pune 
 2008/11/11 6:32:49
  Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn 
 2008/11/11 6:29:25
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio