Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Kangeri

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 118
( 0.02% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 15.11.2008
Mė aktiv nė Prezantoni veten nė forum
14 postime nė kėtė temė
( 17% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 04:00
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi [COLOR=blue][B]" Sikur te mos gabonin te menqurit, budallenjet do te deshproheshin "[/B][/COLOR]
User's relationship informations
Forumi
  Bukuria eshte e rendesishme sa trashesia e lekures 
 2009/1/5 18:05:43
  Aliu i vogėl dhe mėsuesi ateist. 
 2008/12/13 3:54:57
  SMS PER Bajram 
 2008/12/7 10:22:53
  Unė e di qė asgjė nuk di 
 2008/12/6 10:03:27
  Hajnat mesyn Shtepin e Skender Hysenit 
 2008/11/29 15:38:35
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio