Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Embargo

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 14446
( 2.20% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 3.4
Bashkangjitur 17.11.2008
Mė aktiv nė Futbolli
4282 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 02:34
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 15 Dhjetorė 1950
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
User's relationship informations
Forumi
  A ka tifoz me arsenalin ne forum? 
 2010/7/18 2:51:18
  E kujt ėshtė detyra? 
 2010/7/18 2:43:07
  ĒAMĒAKĖZI 
 2010/7/18 2:18:28
  A ka tifoz me arsenalin ne forum? 
 2010/7/18 1:59:57
  Aksidenti, shkon nė 14 numri i viktimave 
 2010/7/18 1:58:27
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio