Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Terroristi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 189
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 25.07.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
78 postime nė kėtė temė
( 47% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 19:48
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Nese e don me vet se ta degoi
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Nese e don me vet se ta degoi
MSN e-maili Nese e don me vet se ta degoi
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 12 Maj 1983
Vendndodhja PRISHTINE
Hobby Me intereson ceshtja shqiptare npergjithsi se du me i pa shqiptaret bashk dhe te pa percar.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi LeGjIoNaRėT
User's relationship informations
Forumi
  Njerėz Tė Armatosur Kontrollojn Rr Tetovė- Jazhinc 
 2007/10/30 17:05:59
  Rasti I Ndodhur Ne Malsin E Karadakut? 
 2007/10/25 12:11:30
  Rasti I Ndodhur Ne Malsin E Karadakut? 
 2007/10/24 14:27:32
  Helikopterat E Arm-s Ne Aksion ! 
 2007/10/18 15:14:40
  Helikopterat E Arm-s Ne Aksion ! 
 2007/10/18 13:21:24
Foto Galeria
  Ju pershendes 
 2006/8/6 10:50:38
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio