Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


mirsadinho

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 196
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 26.11.2008
Mė aktiv nė Ndihmoni njėri-tjetrin
55 postime nė kėtė temė
( 31% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 16.10.2019, 21:28
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Protesta nė Shkup 
 2012/5/4 7:02:01
  Autobuset e ri komfort per te rrahur shqiptaret..! 
 2012/3/8 8:58:39
  Milani fiton edhe ateher kur humb..!!!! 
 2012/3/6 15:59:31
  Shqiptaret dhe Maqedonasit protestuan bashke..!!! 
 2012/3/1 9:40:21
  FOTOKONKURS PER QYTETIN E SHKUPIT..!!!! 
 2012/2/21 12:27:34
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio