Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Uki_Vogel

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1094
( 0.17% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 29.11.2008
Mė aktiv nė Forumi Politik
620 postime nė kėtė temė
( 78% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 07.07.2020, 18:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Ka Shqipėria gjak, qė ti mbrroj kufitė e saj.
User's relationship informations
Forumi
  Arber Xhaferi -politikan i denje dhe i rralle! 
 2010/4/12 17:58:39
  A duhet partite politike te nderojne kryetaret? 
 2010/2/23 3:31:58
  Menduhi ne A2, me pyetjen e pare u rrezua ne shpin 
 2010/2/23 3:26:56
  ALSAT dhe PDSH... 
 2010/2/23 3:15:05
  Menduhi ne A2, me pyetjen e pare u rrezua ne shpin 
 2010/2/22 0:59:40
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio