Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
e-verteta

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 935
( 0.14% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 07.12.2008
Mė aktiv nė Forumi Islam
355 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 28.02.2020, 22:12
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja SK-KS
Hobby Dituria dhe fuqia nuk jane qellime perfundimtare as purifikim(pastrim)i vetvetes!
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi E verteta nuk njihet permes njerzeve por njoftohu me te verteten,do ti njohish edhe njerzit e saj..”
User's relationship informations
Forumi
  Shokuese-Njėriu me djallin brėnda nė trup! 
 2011/3/18 15:44:17
  Dergo sms falas 
 2011/3/18 15:30:39
  Gruaja jote, githmonė me Ty... 
 2011/3/17 15:10:43
  Bisedė me shpirtin 
 2011/3/17 15:01:05
  Cka ju ban me shum te MERZITENI? 
 2009/10/26 8:07:37
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio