Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


ardiani25

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1562
( 0.24% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.4
Bashkangjitur 07.12.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
391 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 18.01.2020, 13:06
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  L A J M Ė R I M-komuna e tetoves 
 2012/3/22 4:39:43
  SITEL shan PDSH, lavderon BDI 
 2012/3/12 12:14:55
  Arestohen nga policia SHKĖLZEN META dhe ARLIND MET 
 2012/3/11 12:32:48
  Situata e sigurisė nė Shkup mund tė del nga kontro 
 2012/3/8 14:06:08
  Kemi tė drejt tė vetmbrohemi! 
 2012/3/8 12:53:27
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio