Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Boss76

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 968
( 0.15% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 15.12.2008
Mė aktiv nė Forumi Islam
268 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 08:11
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.qsi-ks.com/webi/
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
User's relationship informations
Forumi
  Pastrim intensiv i qytetit 
 2013/1/18 12:44:51
  Pytje nga njė i Krishtėr 
 2012/11/23 15:17:04
  Nje foto qe e kuptojn "veq" Vajzat. 
 2012/11/16 23:00:51
  Vullnetari nga Kosova vritet nė Siri 
 2012/11/12 7:32:02
  Toka e sheshte 
 2012/11/12 7:25:38
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio