Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Kacurelja

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2347
( 0.36% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 23.12.2008
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
779 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.12.2019, 02:20
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
User's relationship informations
Forumi
  A jeni gjallė o milet 
 2016/2/24 14:02:22
  There and back Again.. 
 2016/2/1 14:05:11
  Pershendetje, mir se ju gjeta :P 
 2015/10/16 15:15:52
  Njė kėngė pėr ty! 
 2015/8/30 13:35:10
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2015/8/23 15:35:36
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio