Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Ilir-k

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 92
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 28.12.2008
Mė aktiv nė Futbolli
47 postime nė kėtė temė
( 54% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 16.07.2020, 02:23
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Dita pa punė nata pa gjumė
User's relationship informations
Forumi
  Vėllau i “Kumanovės”, 372 pyetje pėr Limajn dhe tj 
 2012/6/12 9:16:03
  REAL MADRID FAN CLUB 
 2010/7/15 7:13:38
  REAL MADRID FAN CLUB 
 2010/7/15 5:09:30
  KF TIRANA - REAL MADRID ME 20 JANAR 2010 
 2009/12/4 10:15:01
  CRISTIANO RONALDO TEK REAL MADRIDI 
 2009/6/11 3:19:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio