Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
ELeksAnder

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1084
( 0.17% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 01.01.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
203 postime nė kėtė temė
( 23% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.07.2020, 00:09
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Flamuri i Kosovės dhe ju? 
 2010/2/16 15:29:32
  Pasioni i shqiptareve per armet 
 2010/2/16 15:22:03
  Bashkimi ben fuqinė, tė bashkohemi! 
 2010/2/14 13:56:06
  Politika antiislame- Daniel Pipes 
 2010/2/8 14:04:02
  Politika antiislame- Daniel Pipes 
 2010/2/8 13:33:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio