Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mani

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 51
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 31.07.2006
Mė aktiv nė Forumi Politik
14 postime nė kėtė temė
( 39% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 09.07.2020, 06:58
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  A e keni pa Hazbi Liken dhe Nevzat Bejten m'duhen 
 2009/6/11 10:22:16
  Virgjeria? 
 2009/6/11 10:07:07
  Meso gjermanisht 
 2009/6/11 9:34:51
  Meso gjermanisht 
 2009/6/11 9:27:00
  Virgjeria? 
 2009/6/11 6:58:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio