Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
LADY....GV

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 878
( 0.13% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 08.01.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
296 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.05.2020, 23:11
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi >Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
User's relationship informations
Forumi
  Gėzuar Sybella! 
 2011/1/5 18:42:31
  Pershendetje 
 2011/1/5 18:25:28
  Fenomeni "Shkune Tune" ne estrade... 
 2011/1/5 18:22:53
  Fenomeni "Shkune Tune" ne estrade... 
 2011/1/5 18:07:43
  Pėr hajr diplomimin extrem02 ! 
 2010/7/17 12:26:04
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio