Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Muslimboy

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 729
( 0.11% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 12.01.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
304 postime nė kėtė temė
( 45% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.06.2020, 06:27
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 16 Janarė 1983
Vendndodhja Ne Prishtine gjate diteve te punes ndersa ne vikend ne vendlindje: Abri e Eperme - Drenas
Hobby Leximi:
Islam dhe shkencat natyrore
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Kjo Dynja eshte sikurse hija nese tenton ta kapesh ate kurr sdo te arrish ta besh ate gje.
Nese ja kthen shpinen asaj,te vjen pas teje(Iben Kajjim)
User's relationship informations
Forumi
  Njerzit e Humburr 
 2018/1/14 16:35:14
  U riktheva pas 8 vitesh 
 2015/6/9 14:05:21
  Familja, fejesa, martesa 
 2015/2/22 12:31:13
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/12/12 12:49:24
  Me fat KURBAN BAJRAMIN 
 2012/10/26 12:22:28
Foto Galeria
  Besi 
 2009/1/15 9:59:01
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio