Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


ardi_pr

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 811
( 0.12% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 03.08.2006
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
313 postime nė kėtė temė
( 47% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 05.04.2020, 12:42
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG ardian009@yahoo.com
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Prishtina
Hobby Monoteizmi
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
User's relationship informations
Forumi
  AAK - Aleanca per ardhmerine e Kosoves (Lista Zyrtare) 
 2010/11/12 15:05:38
  U torturova nga shėrbimi sekret amerikan dhe izraelit! 
 2010/7/17 3:07:45
  Papagajtė e Arabisė qė lexojnė Kuran dhe falin namaz 
 2010/7/10 2:19:53
  Protestė nė Ver’: Allahu Ekber 
 2010/6/29 8:00:20
  Protestė nė Ver’: Allahu Ekber 
 2010/6/29 2:56:30
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio