Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


r.mislimi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 3277
( 0.50% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 25.11.2004
Mė aktiv nė Forumi Politik
399 postime nė kėtė temė
( 24% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 19:15
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.studentet.info
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Admin
Emri i Grupit studentet.info
Simboli
Nėnshkrimi www.studentet.info
User's relationship informations
Artikujt
  Nė USHT u mbajt Akademi pėrkujtimore kushtuar dėshmorėve dhe martirėve tė kombit 
 2013/4/24 5:01:55
  Tė diplomuar bredhin rrugėve 
 2013/4/23 10:24:28
  Ndėrroi jetė ish rektori I USHT-sė Fadil Sulejmani  
 2013/2/11 2:53:44
  Semestri i dytė filloi nė objektin e ri universitar nė USHT 
 2013/2/4 9:10:47
  Ish-rektori Muja regjistroi kundėrligjshėm 16 kandidatė nė doktoraturė 
 2013/1/24 4:14:13
Forumi
  Kandidat i pavarur per Komunen e Zhelines 
 2012/12/26 7:38:54
  Urime ditėlindjen ALVIN 
 2012/12/7 15:18:43
  Bexheti nė pėrurimin e Monumentit tė Shqiponjės 
 2012/11/27 4:33:45
  Prishėsit e festave!! 
 2012/11/26 6:48:52
  USHT organizoi Konferencė shkencore kushtuar 100 v 
 2012/11/2 6:18:36
Foto Galeria
  Protesta 
 2008/11/7 11:53:18
  Protesta 
 2008/11/7 11:52:57
  Protesta 
 2008/11/7 11:52:39
  Protesta 
 2008/11/7 11:52:21
  Protesta 
 2008/11/7 11:52:02
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio