Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Albana_gl

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1278
( 0.20% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 25.01.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
323 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.06.2020, 09:58
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 15 Janarė 1988
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
User's relationship informations
Forumi
  Xhandarmėria serbe hoqi pėrmendoren e UĒPMB-sė !? 
 2013/1/20 17:11:54
  MENTALILTETI ABUZIV I TĖ FESTUARIT 
 2013/1/1 9:36:04
  Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit 
 2012/12/14 17:25:20
  Promovimi i kandidatėve te PDSH nė Shkup 
 2012/12/4 10:42:52
  Berisha e Thaēi me pėrcjellje deri nė Shkup 
 2012/11/20 18:24:52
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio