Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
alien^oo7

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 360
( 0.05% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 29.01.2009
Mė aktiv nė Forumi Politik
171 postime nė kėtė temė
( 58% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.06.2020, 03:06
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 24 Shtatorė 1986
Vendndodhja Panjohur
Hobby Ne drejtsi, barazi dhe lumturi...
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi [SIZE=7][COLOR=red][B]Nuk paska qen e shkruar qe te me ngroh pran hija jote, gjithmon me ke munguar por me shum me mungon sonte.[/B][/COLOR][/SIZE]
User's relationship informations
Forumi
  Komandant Vardari letėr BDI-sė 
 2011/5/28 15:15:12
  Komandant Vardari letėr BDI-sė 
 2011/5/27 15:45:49
  Parashikimi final i zgjedhjeve 
 2011/5/21 12:44:56
  Hoxha: Unė luftoja Ermira luante disko me maqedont 
 2011/5/10 12:49:23
  Logo-ja e RDK-se 
 2011/3/8 10:32:19
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio