Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Prijam

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 485
( 0.07% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 06.02.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
145 postime nė kėtė temė
( 34% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 23.01.2020, 12:51
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Pa koment shifeni dhe gjykoni vet 
 2011/10/10 18:57:14
  DAVUTOLLU:I pergjigjet Franeces... 
 2011/10/9 9:16:41
  Bora e mbulon Kodrėn e Diellit 
 2011/10/9 8:53:41
  E pane njeri - tjetrin 
 2011/10/9 8:50:52
  Teatri i Tetovės, shtatė muaj asnjė shfaqje 
 2011/9/24 17:18:41
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio