Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


kosova_rja

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1216
( 0.19% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 13.02.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
315 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 14:47
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
User's relationship informations
Forumi
  Njė kėngė pėr ty! 
 2012/12/19 10:32:33
  Igballe Rugova pranon se eshte lezbike! 
 2012/12/19 10:22:03
  Ia vrau gruan shokut 
 2012/12/15 10:46:47
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2012/12/14 11:17:11
  Njė kėngė pėr ty! 
 2012/12/14 11:14:25
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio