Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Ellmundo

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 484
( 0.07% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 18.02.2009
Mė aktiv nė Forumi Politik
139 postime nė kėtė temė
( 38% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 30.05.2020, 12:43
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Mos u mba se je, mos u mba se ke, se askush nuk je, vetem nje grusht dhe.
User's relationship informations
Forumi
  Parlamenti i Maqedonisė nė shenjė respekti pėr dep 
 2012/11/29 3:05:53
  Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI 
 2012/10/5 16:51:14
  Ndėrtohet rruga M.A.Ēento, shtohen edhe 88 vend pa 
 2012/8/30 6:27:28
  Ndėrtohet rruga M.A.Ēento, shtohen edhe 88 vend pa 
 2012/8/30 2:55:43
  Delegacioni Qeveritar nderon dėshmorėt e UĒK-sė 
 2012/8/14 7:59:13
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio