Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
amraa

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 996
( 0.15% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 27.04.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
555 postime nė kėtė temė
( 61% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 12.07.2020, 08:52
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 3 Gusht 1990
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Nė pritje
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi “O Zot ashtu siē mė ke zbukuruar fizikisht,mė zbukuro moralisht.”
User's relationship informations
Forumi
  Mos harro... 
 2011/5/25 1:50:42
  Erdha dhe une, po ju HAJDENI ME NE... 
 2011/5/25 1:49:34
  Video klip shum Prekse 
 2011/5/25 1:47:51
  Urime ditėlindja Essa & Melody & BESI_TE! 
 2011/5/25 1:46:01
  Urime ditėlindja Essa & Melody & BESI_TE! 
 2011/5/25 1:44:38
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio