Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


tina_21

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 934
( 0.14% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 04.05.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
224 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 03.07.2020, 23:58
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Agjėrimi dhe dobitė e tij 
 2013/7/10 6:10:00
  Koprraci dhe mysafiri i tij! 
 2012/12/6 19:02:24
  Nėna 
 2012/12/6 18:58:35
  Burrit musliman 
 2012/11/24 10:09:32
  Frytet e devotshmėrisė 
 2012/11/22 11:20:59
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio