Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
VesaXp

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 192
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 14.05.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
55 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 22.11.2019, 15:37
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Law and Order....
User's relationship informations
Forumi
  Ndihme 
 2011/12/30 16:21:13
  Ndihme 
 2011/12/30 16:14:51
  Ndihme 
 2011/12/30 15:41:19
  Dashuria dhe urreitja 
 2011/9/23 11:32:07
  Dashuria dhe urreitja 
 2011/9/23 10:59:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio